Nasze wartości

RODZINA

 To w rodzinie każdy z nas staje się człowiekiem. A jeśli w tym przyjściu na świat oraz we wchodzeniu na świat człowiekowi brakuje rodziny, to jest to zawsze wyłom i brak nad wyraz niepokojący i bolesny, który potem ciąży nad całym życiem. Rodzina wyposaża człowieka w nie dający się zastąpić system wartości osobowych, społecznych i narodowych.

Tak też jest w naszej rodzinie, gdzie z pokolenia na pokolenie przekazywana jest tradycja oraz prawidłowe zachowania. To rodzina stanowi dla każdego z nas wsparcie w trudnych chwilach i towarzyszy nam w najważniejszych momentach naszego zycia. To z rodziną rozwiązujemy nasze problemy i świętujemy swoje sukcesy.

 

ZDROWIE

Niejednokrotnie składając komuś życzenia życzymy przede wszystkim zdrowia dodając, że jest ono najważniejsze. Będąc zdrowymi mamy siły nie tylko do pracy, ale również do czerpania z życia tego co najlepsze. Dlatego też warto o zdrowie dbać i je pielęgnować.

Powszechnie wiadomym jest, że nasze zdrowie i samopoczucie w głównej mierze zależy od tego co spożywamy. Podstawą zbilansowanej diety, dostarczającej organizmowi komplet potrzebnych składników są produkty zbożowe, głównie wyroby piekarnicze - ziarno stanowi doskonały składnik żywności. Zaleca się spożywanie w codziennej diecie minimum 5 porcji produktów zbożowych stanowiących uzupełnienie każdego posiłku.

 Nasze wypieki stanowią bogate źródło naturalnego błonnika, niezwykle korzystnego dla ludzkiego organizmu. Pieczywo przez nas wypiekane wyrabiane jest z naturalnie zakwaszanej mąki żytniej zgodnie z pracochłonną, przedwojenną recepturą.

Zdrowie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego też dbamy o jakość i walory odżywcze naszych wypieków dodając do nich otręby i nie stosując żadnych konserwantów, polepszaczy i barwników. Nasze starania wielokrotnie doceniono, przyznając nam liczne wyróżnienia i nagrody.

Koło żywieniowe

Źródło: http://superlinia.pl/artykuly,i,15780,piramida_na_twoim_talerzu

 

KLIENT

Przesłanką wszystkich podejmowanych przez nas decyzji są oczekiwania i preferencje naszych konsumentów. Zadowolenie klientów to kluczowy dla nas czynnik, kreujący naszą główną wartość. Usatysfakcjonowani klienci są niezbędnym zasobem i kapitałem dla naszej firmy.

Stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu. Chcemy dzielić z nimi nasze kolejne wartości, którymi są zdrowie i rodzina, więc jesteśmy dumni jeśli mogą cieszyć się nimi także w domu. Dlatego też oferujemy naszym klientom produkty wykonane zgodnie z tradycyjną, przedwojenną recepturą wypracowaną przez pokolenia rodziny Radzikowskich.

 

  • foto
  • foto
  • foto
  • foto